Ceník služeb

Ceník služeb

Služby se 100% zárukou - postaráme se o domácnosti i firmy

Vážení zákazníci, ceny jsou orientační a odvíjí se podle velikosti, náročnosti a stupně zamoření.

Doporučujeme zavolat nám na +420 605 079 198

přesnou cenu vypočítáme po konzultaci nebo osobní prohlídce. Cenová kalkulace je nezávazná a zdarma.

Dezinsekce (hubení hmyzu)

Právě probíhá 15% sleva na veškeré realizace provedených prací 

Štěnice Nezávazná konzultace od 800,-
Šváb, rus Nezávazná konzultace od 800,-
Blecha Nezávazná konzultace od 800,-
Octomilka Nezávazná konzultace od 800,-
Mravenec Nezávazná konzultace od 800,-
Moucha Nezávazná konzultace od 800,- 


Deratizace

Myš (plastová stanice uzamykatelná) Nezávazná konzultace 240,- / 1 ks
Potkan (plastová stanice uzamykatelná) Nezávazná konzultace 480,- / 1 ks 


Dezinfekce

Dezinfekce prostor, dezinfekční prostředky jsou aplikovány postřikem a rovnoměrně rozptýleny ve vzduchu v místě prováděné sanitace.

Prostorová dezinfekce vyvíječem aerosolu. Dezinfekce je realizována vyvíječem studeného aerosolu (ULV) nebo teplého aerosolu (FOG). 


Zásah Nezávazná konzultace od 1.600,-
Dopravné a servis
Liberec, Jablonec nad Nisou zakázka od 2.000,- Kč doprava a servis zdarma
Liberec, Jablonec nad Nisou zakázka pod 2.000,- Kč 400,-
mimo Liberec, Jablonec nad Nisou zakázka od 2.000,- Kč 15 Kč / km
mimo Liberec, Jablonec nad Nisou zakázka pod 2.000,- Kč 800,- + 15,- / km
doplnění deratizace 1300,-
2. a další kontrola 1000,-
úklid uhynulých kusů (při plánovaném servisu zdarma) 800,-

Cena hubení štěnic

Objednali jste si u naší firmy profesionální desinsekci štěnic a zajímá vás, jak bude tento zákrok probíhat? Naši proškolení pracovníci se soustředí na bezpečnost práce, používají kvalitní technické vybavení a po prohlídce zamořeného objektu s vámi probereme všechny důležité informace včetně metody, kterou pro likvidaci nevítaného hmyzu zvolí.

Hubení štěnic obvykle provádíme brzy ráno, protože následujících 8 hodin by se na ošetřeném místě neměl nikdo pohybovat. Zákrok je možné provést pomocí několika různých metod, které zahrnují postřik reziduálním insekticidem, injektáž insekticidu do děr a prasklin a také aplikaci aerosolu s dráždivou látkou. Jelikož není možné zbavit se štěnic za jeden den, je nutné aplikovat chemickou látku třikrát, a to pokaždé v rozmezí 14 - 21 dnů.

Cena za profesionální likvidaci štěnic zahrnuje:

  • Konzultaci s proškoleným personálem
  • Informování zákazníka o průběhu dezinsekce
  • Aplikaci speciálního insekticidu
  • Příjezd po  Liberec, Jablonec nad Nisou do 12 hodin od zavolání

Celková cena hubení štěnic se pohybuje zhruba od 1 800 korun. Jestliže si objednáte likvidaci štěnic u naší firmy, za každou aplikaci insekticidů budete platit zvlášť. Navíc vám nabízíme 100% záruku vrácení peněz, pokud by ani závěrečný zákrok nebyl úspěšný.

Cena deratizace

Deratizace je proces hubení a omezování výskytu všemožných hlodavců, jako jsou třeba myši, potkani nebo hraboši. Nejčastěji se provádí v obytných domech, v různých sklepních prostorách, hospodářských staveních, prodejnách a restauračních zařízeních nebo také ve větších veřejných komplexech. Důvodem je ochrana lidí a jejich zdraví, jelikož škůdci mohou přenášet různá infekční onemocnění a způsobit velké ekonomické škody.

V prostorách, kde se hlodavci rychle přemnožili, se používá jednorázová ohnisková deratizace, při které se účinek projeví obvykle během několika dní po zákroku deratizace. Větší ochranu však poskytuje pravidelná deratizace, jež se využívá hlavně v potravinářských a zemědělských zařízeních jako preventivní opatření proti výskytu nevítaných návštěvníků. Co se týče celoplošné deratizace, ta je určená k ochraně většího území, jako jsou sídliště, sklady nebo průmyslové objekty.

Deratizace se provádí pomocí několika různých metod. Při chemické deratizaci odborníci využívají speciální jedy, které se označují jako rodenticidy. Pokud jde o mechanický zákrok, používají se odchytové nebo nástrahové pasti na hlodavce s trvanlivými návnadami.

Jestliže jste si objednali deratizační služby u naší firmy, přesnou cenu deratizace vám vypočítáme po konzultaci a osobní prohlídce zamořeného objektu. Jedna plastová uzamykatelná stanice určená k hubení potkanů stojí 480 korun, zatímco cena stanice pro likvidaci myší je 240 korun. Pokud si u nás objednáte úklid uhynulých kusů, bude vás stát 800 korun, stejně jako doplnění deratizace.